logo_tiny

Výroba fyzioterapeutických zariadení v Chirane Progress nadväzuje na tradíciu výroby v Chirane Piešťany, ktorá sa datuje datuje od roku 1961. Výrobky Chirany Progress sa spájajú nielen s tradíciou , ale aj s vysokou kvalitou o čom svedčí aj certifikácia manažmentu výroby podľa normy ISO 13485 – pre zdravotnícke prostriedky.

Profesionálny tím, používanie najkvalitnejších materiálov a komponentov sú zárukou dlhej životnosti a vysokej úžitkovej hodnoty zariadení Chirany Progress. Príkladom môžu slúžiť skelety vaní z kompozitných materiálov vyrábané metódou L-RTM (Light Resin Transfer Moulding) teda injektážou materiálu pod tlakom do uzatvorených foriem. Táto metóda zaručuje mimoriadnu pevnosť, odolnosť a pružnosť materiílu pričom sa radí medzi šetrné k životnému prostrediu. V spojení s použitím aditíva Ionpure vzniká aktívny antibakteriálny materiál s pôsobením iónov striebra.

Aktívny prístup k zákazníkom umožňuje reagovať na individuálne požiadavky pokiaľ sa týka množstva doplnkových funkcií a farebného riešenia vaní. Jedným z príkladov sú aj vane pre hypertermickú liečbu onkologických ochorení a ochorení imunitného systému -HIV/AIDS. Tieto vane dokážu automaticky udržiavať teplotu vody počas neobmedzeného času procedúry v tolerancii ± 0,1°C.

Neustály proces inovácií zaručuje používanie najmodernejších riešení pre uľahčenie obsluhy, výborného liečebného účinku a mimoriadneho zážitku z poskytovaných procedúr.

Výrobky Chirany Progress sú profesionálne terapeutické zariadenia určené pre profesionálnych terapeutov a ich náročných zákazníkov. Všetky naše vane sú určené predovšetkým pre liečebnú terapiu , ale používajú sa aj pre relaxáciu, uvoľnenie po športových výkonoch a obnovenie celkovej harmónie duše a tela.