logo_tiny

Výroba fyzioterapeutických zariadení v Chirane Progress nadväzuje na tradíciu výroby v Chirane Piešťany, ktorá sa datuje od roku 1961. Výrobky počas celej svojej histórie boli cenené pre svoju kvalitu a spoľahlivosť. Aj v súčasnosti sa výrobky Chirany Progress spájajú nielen s tradíciou, ale najmä s vysokou kvalitou o čom svedčí aj certifikácia manažmentu výroby podľa normy ISO 9001:2015  a ISO 13485:2016 pre výrobu zdravotníckych prostriedkov.

Profesionálny tím, používanie vysoko kvalitných materiálov a komponentov sú zárukou dlhej životnosti a vysokej úžitkovej hodnoty zariadení Chirany Progress. Príkladom môžu slúžiť skelety vaní z kompozitných materiálov vyrábané metódou L-RTM (Light Resin Transfer Moulding) teda injektážou materiálu pod tlakom do uzatvorených foriem. Táto metóda používaná aj v iných priemyselných odvetviach – v automobilovom priemysle, či pri stavbe lodí a lietadiel, zaručuje mimoriadnu pevnosť a pružnosť materiálu, odolnosť voči kyselinám i zásadám UV žiareniu a povrch si dlhodobo zachováva lesklosť a farebnosť. Táto metóda je pritom šetrná k životnému prostrediu.

Aktívny prístup k zákazníkom umožňuje reagovať na individuálne požiadavky pokiaľ sa týka množstva doplnkových funkcií a farebného riešenia vaní. Vyvinuli sme vlastný inteligentný systém napúšťania vody na požadovanú teplotu s jej udržiavaním počas procedúry a v spojení s elektronickým ovládaním prebieha celý proces procedúry včítane dezinfekcie a oplachu úplne automaticky.

Neustály proces inovácií zaručuje používanie najmodernejších riešení pre uľahčenie obsluhy, výborného liečebného účinku a mimoriadneho zážitku z poskytovaných procedúr.

Výrobky Chirany Progress sú profesionálne terapeutické zariadenia určené pre profesionálnych terapeutov a ich náročných zákazníkov. Všetky vane sú určené predovšetkým pre liečebnú terapiu, ale používajú sa aj pre relaxáciu, uvoľnenie po športových výkonoch a obnovenie celkovej harmónie duše a tela.